Užsiėmimai

Užsiėmimai vaikams

Sportinė gimnastika

Gimnastikos forma, reikalaujanti fizinės jėgos ir koordinacijos. Prietaisai: buomas, atraminis šuolis, lygiagretės, skersinis, žiedai, pratimai ant arklio su rankenomis ir laisvieji pratimai. Varžybose dalyvauja moterys ir vyrai. Turimos grupės: vaikams, jaunimui, suaugusiems arba indvidualios treniruotės.

Norite pamatyti vaizdo įrašą?

Spauskite čia
Lavinamoji gimnastika

Gana efektyvi fizinio ugdymo priemonė harmoningai raidai. Gimnastikos pratimai teigiamai veikia organizmą. Lavinama koordinacija, jėga, lankstumas ir ištvermė. Taip pat lavinama rankų, liemens, pečių juostos raumenys. Varžybose dalyvauja moterys ir vyrai. Turimos grupės: vaikams, jaunimui, suaugusiems arba indvidualios treniruotės.

Turite klausimų?

Susisiekite
Meninė gimnastika

Aciklinė sudėtingos koordinacijos gimnastikos sporto šaka. Joje lavinamas lankstumas ir koordinacija. Prietaisai: šokdynė, lankas, kaspinas, kamuolys, kuokelės bei laisvasis pratimas. Dažniausiai varžosi tik moterys. Turimos grupės: tik vaikams arba indvidualios treniruotės.

Norite pamatyti vaizdo įrašą?

Spauskite čia
Oro akrobatika

Lavinamas lankstumas, ypatingas dėmesys skiriamas viršutinės kūno dalies jėgos pratimams ir teisingam jų atlikimui, mokomasi triukų, kombinacijų bei lavinama ištvermė. Pratimai atliekami ore ant kaspinų. Turimos grupės: vaikams, jaunimui, suaugusiems arba indvidualios treniruotės.

Norite pamatyti vaizdo įrašą?

Spauskite čia
Šuoliai ant akrobatinio takelio

Ugdo pagrindines fizines savybes, judėjimo įgūdžius, reakciją, stiprina vidaus organų būklę. Varžybose dalyvauja moterys ir vyrai. Turimos grupės: vaikams, jaunimui, suaugusiems arba indvidualios treniruotės.

Norite pamatyti vaizdo įrašą?

Spauskite čia
Šuoliai ant batuto

Šuolių ant batuto pasirodymą sudaro dešimties kontaktų su batutu kombinacijos: skirtingi pasisukimai, kampai, kūlversčiai, pakilimai ir nusileidimai. Leidimasis ant batuto gali būti keturiais variantais: kojomis, sėdmenimis, krūtine, nugara. Varžybose dalyvauja moterys ir vyrai. Turimos grupės: vaikams, jaunimui, suaugusiems arba indvidualios treniruotės.

Norite pamatyti vaizdo įrašą?

Spauskite čia
Dziudo

Efektyvi kūno ir dvasios harmonijos subalansavimo priemonė. Dziudo padeda geriau atskleisti žmogaus galimybes, stiprina sveikatą ir funkcines galias. Treniruotės ugdo ištvermingumą, dėmesingumą, tobulina fizinę būklę ir koordinaciją, padeda sumažinti kasdieninę įtampą ir agresiją, formuoja asmenybę. Varžybose dalyvauja moterys ir vyrai. Turimos grupės: vaikams ir suaugusiems.

Norite pamatyti vaizdo įrašą?

Spauskite čia
Fizinis parengimas

Pratimai atliekami panaudojant visą kūno svorį, lavinama ištvermė ir pusiausvyra, koordinacija, lankstumas. Aktyvuojami gilieji viso kūno raumenys, formuojamas sportiškas ir stangrus kūnas, didinamas aerobinis pajėgumas.

Turite klausimų?

Susisiekite
Parkūras

Savo kūno judesių kontroliavimas ir jų pritaikymas įvairiuose savo gyvenimo situacijose. Pagrindiniai veiksniai, kuriuos naudoja treiseriai: jėga ir teisingas jos panaudojimas, mokėjimas greičiau kitų atsidurti reikiamoje miesto vietoje. Parkūro šūkis – nėra ribų, yra tik kliūtys, kurias galima įveikti. Turimos grupės: vaikams, jaunimui, suaugusiems arba indvidualios treniruotės.

Norite pamatyti vaizdo įrašą?

Spauskite čia